Bezpieczeństwo podczas przemarszu z okazji Dnia Flagi RP w Włocławku
Policja i straż miejska czuwały nad bezpieczeństwem podczas 100-metrowej flagowej demonstracji w centrum Włocławka.
Policjanci z Włocławka dbali o bezpieczeństwo uczestników przemarszu, który 2 maja 2026 roku odbył się z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Przemarsz z 100-metrową biało-czerwoną flagą odbywał się ulicami centrum miasta.
Policjanci dbali o bezpieczeństwo zarówno uczestników marszu, jak i innych użytkowników dróg. W zabezpieczenie włączyła się także straż miejska. Organizatorem przemarszu był włocławski magistrat.
Przypominamy, że majowy weekend trwa nadal. Nad bezpieczeństwem użytkowników dróg czuwają policjanci, którzy jednocześnie apelują o ostrożność i rozwagę na drodze oraz przestrzeganie przepisów.
Źródło: policja.gov.pl